Aktualności

Jakość ROKU 2014

Firma Swisspor otrzymała nagrodę Jakość Roku 2014 w kategorii Produkt za linię pap zgrzewalnych BIKUTOP.  Nagroda jest potwierdzeniem, że Swisspor dostarcza na rynek najlepsze produkty do hydroizolacji dachów płaskich i fundamentów. Organizatorzy konkursu oceniali  m.in. politykę jakości i obowiązujące w firmie systemy jakości, uczestnictwo kadry w szkoleniach dotyczących jakości i bezpieczeństwa produkcji oraz uzyskane certyfikaty, będące dowodem na wysoką jakość oferowanych przez firmę produktów. Uroczysta gala wręczenia nagród Jakość Roku odbędzie się 23 marca 2015 r. w Warszawie.

 

– Nasze papy zgrzewalne  swisspor BIKUTOP należą do liderów jakości na polskim rynku – mówi Edyta Sauć, Krajowy Doradca Techniczny.
 – Dzięki różnym rodzajom zastosowanej wkładki i grubości, produkty z tej linii znajdują zastosowanie w izolacji pokryć dachowych, tarasów, fundamentów, obiektów mostowych a nawet tak skomplikowanych rozwiązaniach technicznych jak dachy zielone. Cechuje je duża elastyczność oraz wysoka wytrzymałość mechaniczna – uzupełnia. Wysoka jakość wynika ze szwajcarskiej kultury organizacyjnej oraz misji tworzenia produktów najwyższej jakości.

 

Konkurs Jakość Roku organizowany  jest przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych, która promuje najwyższe standardy jakościowe w funkcjonowaniu polskich firm, popularyzuje projakościowy sposób myślenia oraz zachęca do inwestowania w poprawę jakości towarów i usług. Laureaci są wyłaniani są w kategoriach: Jakość Roku Produkt, Usługa, Innowacja, Ekologia, Nauka, Wybór Polaków.